Administration

Här hittar du kontaktuppgifter till personalen på skolans administration.

Administrativ chef
Laila Hedlund
Tel: 046-359 78 83
laila.hedlund@lund.se


Personal- och lönehantering
Mette Dahlbom
Tel: 046-359 78 01
mette.dahlbom@lund.se


Ekonomiadministration
Cecilia Nilsson
Tel: 046-359 78 05
cecilia.nilsson5@lund.se


Gymnasiesekreterare - elevadministration
Eva Svensson
Tel: 046-359 78 50
eva.svensson3@lund.se


Reception
Christina Nilsson
Tel: 046-359 78 00
christina.nilsson5@lund.se

Kontakt

Gymnasieskolan Spyken

Besöksadress: Dalbyvägen 2, Lund
Telefon: 046-359 78 00
E-post: spyken@lund.se

Öppettider receptionen: 08.0012.30
Öppettider expedition: 08.0015.00
Begränsade telefontider och besökstider under lovdagar.

Spyken

Adress
Dalbyvägen 2, Lund

Telefonnummer
046-359 78 00

Öppettider
08.00-15.00
Begränsade telefontider under lovdagar.

Kontakta oss

E-post
lunds.kommun@lund.se

Telefonnummer
046-359 50 00

Öppettider Medborgarcenter
Måndag–torsdag: 08–17
Fredag: 08–16
Avvikande öppettider