Elevassistenter

Elevassistenter på Polhemskolan

Matilda Andersson
E-post: matilda.andersson@lund.se

Anna Hellesen-Hansen
E-post: anna.hellesenhansen@lund.se

Matthias Bengtsson
E-post: matthias.bengtsson@lund.se

Lisa Björklund
E-post: lisa.bjorklund@lund.se

Robert Bunke
E-post: robert.bunke@lund.se

Henrik Hahne
E-post: henrik.hahne@lund.se

Leo Eriksson
E-post:mailto:leo.eriksson@lund.se

Marcus Johansson
E-post: marcus.johansson@lund.se

Daniel Langenfors
E-post: daniel.langenfors@lund.se

Rodrigo Leiva Carvaja
E-post:mailto:rodrigo.leivacarjaval@lund.se

André Mathiasson
E-post: mailto:magnus.lovberg@lund.se

Yvette Nilsson
E-post: yvette.nilsson@lund.se

Helena Olofsson
E-post: helena.olofsson@lund.se

Mikael Olsson
E-post: mikael.olsson@lund.se

Annika Persson
E-post: annika.persson2@lund.se

Linus Stjernholm Billing
E-post: linus.stjernholmbilling@lund.se

Jessica Wiederhielm
E-post:jessica.wiederhielm@lund.se

Kontakt

Polhemskolan

Besöksadress: Trollebergsvägen 41, Lund
Telefon reception: 046-359 73 10

Öppettider reception: vardagar 08–15

Polhemskolan

Adress
Trollebergsvägen 41
Box 41
221 00 Lund

Telefonnummer
046-359 73 10
Öppen skoldagar 08.00-15.00

E-post
polhemskolan@lund.se

Lunds kommun

Telefonnummer
046-359 50 00

Öppettider för medborgarcenter
Måndag–torsdag: kl. 08–17
Fredag: kl. 08–16
Dag före röd vardag: kl. 08–15

Organisationsnummer
212000-1132