Lärare

gymnasiekurser

Bjarni Bjarnason
bjarni.bjarnason@lund.se
rum 433
Kemi och Naturkunskap

Christina Persson
christinamargareta.persson@lund.se
rum 335
Svenska och Psykologi

Helene Mendert
helene.mendert@lund.se
rum 333

Ingemar Carlsson
ingemar.carlsson@lund.se
rum 419
Matematik, Fysik och Kemi


Josef Berger
josef.berger@lund.se
rum 419
Biologi och Naturkunskap


Linda Jarlskog
linda.jarlskog@lund.se
rum 433
Matematik, Fysik och Kemi

Maria Mörk
maria.mork@lund.se
rum 335
Svenska och Engelska

Mats Pettersson
mats.pettersson@lund.se
rum 335
Gymnasiearbete

Marie-Louise Hansson
marie-louise.hansson@lund.se
rum 333
Engelska

Merima Kursumovic
merima.kursumovic@lund.se
rum 419
Matematik och Fysik

Nils-Eric Feltenheim
nils-eric.feltenheim@lund.se

Rum 312

Historia och Samhällskunskap

 

Hitta till Komvux

Adress
Glimmervägen 12
224 78 Lund

Öppettider för receptionen:

Måndag - fredag:
08:15 – 09:30
09:50 – 12:30
13:15 – 14:30

Torsdag:
10:00 – 12:30
13:15 – 14:30

Kvällsöppet tisdagar
16:00 - 18:00

Kontakta oss

E-post
komvux@lund.se

Telefonnummer
046-359 71 00

Telefontid:
Måndag-fredag: 10:15 - 11:15